Імплантація в лікуванні хропіння

Більшість операцій для лікування хропіння, переслідують одну ціль – зробити м’яке небо більш міцним. Так, щоб воно не парусило і не вібрувало на вдиху. Нещодавно в Україні була представлена ​​технологія, яка працює в США з 2003 року під назвою імплантація Pillar.

Сенс цієї процедури полягає в тому, що в товщу м’якого піднебіння вводяться три імпланта. Імпланти зроблені з синтетичного, біологічно інертного матеріалу. Тобто вони не викликають реакцію відторгнення в організмі. Зовні імплант схожий на фрагмент плетеного взуттєвого шнурка, діаметром 2 мм і довжиною 2 см. Однак більш щільний по консистенції.

Після введення імплантів в тканини м’якого піднебіння, організм утворює навколо них капсулу зі сполучної тканини. Ця капсула досить щільна. Таким чином, у піднебіння утворюється внутрішній каркас і воно не вібрує при вдиху.

Вводиться імплант через товсту голку за допомогою досить складного пристосування, схожого зовні на пістолет. Пристрій одноразовий та розрахований на введення тільки одного імпланта. Таким чином, для одного пацієнта необхідно використовувати три апарати.

Введення голки “пістолета” в товщу м’якого піднебіння.

Три імпланта встановлені з інтервалом 2 мм.
Дана процедура малоінвазивна. Фактично, потрібно виконати пацієнтові три ін’єкції в м’яке піднебіння. Виконується вона під місцевою анестезією, що вигідно відрізняє її від більшості оперативних втручань. Закордонні колеги, які представляли технологію Pillar імплантації на семінарі 24 жовтня 2009 року в Києві, доповіли про 71% покращень у пацієнтів з хропінням.

Звичайно ж, дана процедура не є панацеєю і має свої суворі показання, які визначаються після консультації з лікарем.

Плюси:

  1. Низький рівень болю
  2. Швидкість маніпуляції
  3. Нема потреби в госпіталізації

Мінуси:

  1. Досить висока вартість

Дивіться відео, як це відбувається!

*** Використання матеріалів сайту тільки з дозволу автора і посиланням на першоджерело.

Як нас знайти

Консультативний прийом і операції лікаря-отоларинголога Запорожченко Павла Олександровича проводяться в клініці «Артмедіум».

Клініка «Артмедіум» знаходиться за адресою Одеса, вул. Недєліна, 78

Запис на консультацію з понеділка по суботу,
з 8.00 до 19.00, за телефонами:
+38 (096) 757-90-99.

Copyright © All right reserved (r) 2023 Клініка Доктора Запорожченко